Kreatywnepodroze.pl gościem #VIPKawy

Kreatywnepodroze.pl gościem #VIPKawy – pomyślałam ktoś zwariował. Jest wiele kanałów youtubowych, a podcast stanął się częścią mojego życia, bo wartościowe treści edukują.

Z czystym sercem polecam podcast min. Pani Swojego Czasu, Michał Szafrański, Radka Budnickiego, które faktycznie przekazują wiedzę z trzech różnych zakresów, a tak ważnych w życiu. Jednakże pierwszymi podcastami, które zaczęłam słuchać były mojego przyjaciela Ludwika C. Siadlaka.

Ludwika poznałam podczas pierwszej mojej dalekiej wycieczki, do Tunezji. Mając 15 lat poznałam nieśmiałego chłopaka, który obawiał się rozmów z wygadanymi kuzynkami. Od momentu, w którym się poznaliśmy, pisaliśmy do siebie listy (tak, tak… internetów nie było, a telefony były za drogie), aż dopiero będąc na studiach mogliśmy sobie pozwolić na częstsze spotkania. Znamy się już 17 lat. Wspólnie przeżywaliśmy pierwsze miłości, rozczarowania, poważne decyzje, zaręczyny, ślub. Z dumą mogę powiedzieć, że istnieje przyjaźń, nie tylko damsko-męska, ale łącząca rodziny, przyjaciół, znajomych, tworząc wspaniałą historię życia.

Trenerskie życie w obrazkach

Ludwik C. Siadlak od wielu lat prowadził bloga, a obecnie tak bardzo rozwinął swój vlog, że dzisiaj… zaszczyt mnie kopnął i byłam gościem jego kanału Trenerskie życie w obrazkach #VIPKawa. Rozmawialiśmy o wielu rzeczach: o życiu w Barcelonie, o Polakach za granicą, ale również podzieliłam się 3 poradami, które pomogą w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Jest mi niezwykle miło stanąć na równi z innymi gośćmi #VIPKawa, którymi do tej pory byli Alex Barszczewski, Matt Olech, Andrzej Krzywda, Mirek Burnejko, Maciej Aniserowicz, Kamil Brzeziński. I… jestem pierwszą kobietą, z którą Ludwik przeprowadził wywiad w ramach swojego kanału #VIPKawa

Bardzo dobra kawa, miło mi się z Ludwikiem rozmawiało, więc… polecę obejrzeć Wam rozmowę Kreatywnych Podróży z Ludwikiem. #VIPKawa