Top
Image Alt

O Mnie

Cześć! Tu Edyta.
Zwiedź ze mną świat

Kończąc Akademię Leona Koźmińskiego posiadałam już doświadczenie zawodowe, dzięki chęci zdobywania wiedzy. Odbywając praktyki w Niemczech, USA i rozpoczynając pracę w Polsce, wiedziałam że najważniejszym jest znać swój potencjał, ale przede wszystkim działać w zgodzie ze swoimi zainteresowaniami, a dla mnie to nie tylko podróże…

Uważam, podobnie jak Steve Jobs, że pra­ca wy­pełnia dużą część nasze­go życia i je­dynym spo­sobem, aby być nap­rawdę usa­tys­fak­cjo­nowa­nym, jest ro­bienie cze­goś, w co wie­rzy­my, że jest czymś wiel­kim. Je­dynym spo­sobem na ro­bienie wiel­kich rzeczy jest ro­bienie cze­goś, co się kocha.

Odnajdując swoją pracę marzeń, przechodziłam przez wiele etapów, umów, aż w 2014 roku wierząc w swoje możliwości założyłam własną działalność i Fundację, łącząc miłość do muzyki, umiejętności koordynacyjne i doświadczenie.

Warto kreować swoją rzeczywistość, nie bojąc się prosić o pomoc osoby doświadczone, nie martwiąc się krytyką innych, a skupiając na pozytywnych aspektach swoich działań, budując kreatywny networking wspierający pomysły. Ja rozpoczęłam budowanie swojego kapitału już od najmłodszych lat, dzięki czemu dziś z przyjemnością rozpoczynam dzień, kochając to co robię.

Kreatywnepodroze.pl to miejsce, w którym z chęcią podzielę się z Wami swoją wiedzą w zakresie podróżowania… często za szczery uśmiech 🙂

o

W rozmowie z Ludwikiem podsumowalam swoj podrozniczy tryb zycia. Dowiedz sie nieco wiecej o mnie

Slide

Zobacz jak oszczędzam podróżując po świecie. Zapisz się do newslettera a dostaniesz wskazówki ode mnie, dzięki którym wydasz mniej podczas podróży!

a Porady na tanie podróżowanie
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]