Top
  >  Inspiracje   >  Dlaczego warto być otwartym na nowe znajomości?

Instagram jest zaskakującą aplikacją, która jak dla mnie nie ma wielkiego przełożenia na rozwój bloga, aczkolwiek ma przełożenie na osoby, którymi się otaczam. Ponad dwa lata temu przez przypadek trafiłam na profil @hairs_affairs i

Mając długie włosy szukałam inspiracji, by tworzyć ładne fryzury, które nie będą zajmowały mi wiele czasu. Dzięki algorytmom ukazała mi się postać uśmiechniętej blondynki, która swoimi pomysłami na warkocze przykuła moją uwagę. Postanowiłam więc skomentować jedno ze zdjęć, naturalnie w języku angielskim. Nazwa widniała po angielsku, miejsce zamieszkania z kolei to była Barcelona, więc jakież było moje zaskoczenie, kiedy właścicielka profilu odpisała mi w języku polskim. Stwierdziłam, że ten świat jest faktycznie bardzo mały. Nie sądziłam jednak, że ta znajomość tak wpłynie i odmieni moje podejście do rozwoju.

Instagram łączy ludzi

Z Anią Brzozowską, właścicielką @hairs_affairs, spotkałam się po kilku miesiącach od naszej pierwszej rozmowy instagramowej w Barcelonie. Okazało się, że świat jest jeszcze mniejszy i mamy wiele wspólnych znajomych, ze świata muzycznego. Otóż Ania oprócz zarządzania profilem @hairs_affairs i tworzenia cudownych fryzur, jest jeszcze bardziej kreatywną osobą, która nagrała swoją własną płytę z przecudną muzyką, a wszystko było zasługą jej uzdolnionych muzycznie rodziców, po których Ania odziedziczyła swój talent. Historia Anii jest niezwykle ciekawa. Po spędzeniu dzieciństwa w Norwegii, wróciła do Warszawy, by spełniać swoje marzenia taneczno – muzyczne, a na końcu by zamieszkać w Barcelonie i rozwijać swoje zainteresowania.

Ania Brzozowska – chodząca kreatywność

Ania stała się bardzo bliską mi osobą, która inspiruje, ale również motywuje do rozwoju swoich talentów i biznesów. Rzadko spotyka się tak zmotywowane osoby, do prowadzenia własnych inwestycji, które generują przychody pasywne. Ja jeszcze jestem na starcie tworzenia swojej finansowej przyszłości, ale Ania jest już bardzo zaawansowana w swoich działaniach. Po wielu naszych spotkaniach i rozmowach, które napędzają w dalszych działaniach nie tylko biznesowych, stwierdziłam, że podróżowanie jest piękne nie tylko ze względu na widoki i poznawanie kultur. Podróżowanie jest również piękne dzięki poznanym osobom, które mogą pozostać w życiu i znacząco wpłynąć na dalszy jego kurs. Taką osobą z całą pewnością jest Ania.

Do czego więc zachęcam podczas podróży?

Namawiam Was do poznawania nowych ludzi, uśmiechania się do nieznajomych w metrze, korzystania z coachsurfingu, komentowania zdjęć osób, które przybyły do Waszego miasta. To są sposoby na możliwość poznania fantastycznych osób, które mogą stać się partnerami wspólnych podróży.

post a comment