Jak zmieniłam swoje życie na lepsze?

Przed moim wyjazdem do Indii i Nepalu napisał do mnie Mateusz Kiszło, który zaproponował mi udział w jego projekcie http://zmieniamzycienalepsze.pl/. Długo mi zeszło zanim odpowiedziałam na jego pytanie główne: jak zmieniłam swoje życie na lepsze? Odpowiadają myślałam o bliskich mi osobach, które wprowadziły zmiany w swoje działania i osiągają sukcesy, żyjąc według własnych zasad.

Po powrocie z wyprawy mogłam na spokojnie usiąść do tematu i przemyśleć odpowiedzi na pytania Mateusza, który prowadzi jeszcze blog o zarabianiu pieniędzy. Przy każdym znaku zapytania miałam tak dużo do napisania, że zmotywowałam się do nagrania swojego pierwszego podcastu. Chciałam w pełni i z emocjami opowiedzieć Wam, czego dokonałam i w jaki sposób, by dziś być tu gdzie jestem. A jestem w Barcelonie. Pracuję w swoim biurze, popijam kawę z Brazylii, prowadzę firmę i mogę mieszkać w każdym zakątku świata.

Droga moja nie była jednak usłana wyłącznie płatkami z róż.  Ale dzięki temu nauczyłam się bardzo wiele, a dziś z chęcią tą wiedzą dzielę się z Wami 🙂

 

Moje podpowiedzi na wprowadzenie pewnych zmian są tylko sugestią nie obowiązkiem. Każdy żyje inaczej, każdy z nas jest innym człowiekiem. Ja zmieniłam swoje życie i zaczęłam spełniać marzenia. Muszę jednak dodać, że gdyby nie wsparcie najbliższych w szczególności mojej mamy, być może do zmiany by nie doszło. Dziś zawdzięczam rodzinie i sobie moje mniejsze i większe sukcesy. Najważniejsze to odważyć się, pytać o pomoc, jeśli trzeba, i iść do przodu biorąc nauczki ze wszystkich danych nam lekcji. Powodzenia w przełamywaniu swoich własnych barier! Jeśli jednak masz wątpliwości, nie wiesz dokładnie od czego zacząć zmiany, napisz do mnie. Ja z chęcią podzielę się z Tobą, tym co wiem. Kto wie… może moja wiedza przyda się Tobie w dalszej podróży życia.

P.S. Jak zmieniłam swoje życie jest pierwszą opowiedzianą przeze mnie samodzielnie historią. Dajcie znać, czy chcielibyście więcej takich podcastów 🙂