Top
  >  Inspiracje   >  Lepiej teraz niż później

Lepiej teraz niż później – ile razy słyszeliśmy to hasło. Ile razy też podejmowaliśmy się zadań po wielu tygodniach lub miesiącach zwlekania.

Kilka miesięcy temu miałam podobną sytuację. Chciałam wiele, a w zasadzie nie wiedziałam na czym do końca się skupić. Zaczęłam szukać pomocy w tej kwestii. Chciałam przede wszystkim poukładać sobie w głowie priorytety i zorientować się na moje możliwości. Na pomoc przyszedł Radek Budnicki ze swoim podcastem “Lepiej Teraz“, który był również moim coachem. Współpraca nasza trwała kilka miesięcy, po których zmieniło się dość sporo w moich działaniach. Przede wszystkim uporządkowałam swoją sytuację związaną z pracą i rozpoczęłam działania nad kolejnym biznesem online. Odkryłam również, dzięki tysiącom pytań od Radka, że mój umysł nie ma dna, a wiedza którą ja posiadam faktycznie może przydać się wielu osobom, by mogli oni dalej się rozwijać i podróżować, jak ja.

Nowa perspektywa

Radosław i jego podcast “Lepiej Teraz” jest źródłem ciekawych informacji i wiedzy, której nie sposób nie wykorzystać w życiu. Ale co jest jeszcze bardziej ciekawsze, to jest to duża szansa na poznanie bardzo ciekawych osobowości mieszkających na Bali (moje marzenie) lub w Barcelonie (moje spełnione marzenie).

Otóż dzięki Radkowi poznałam ciekawą postać, która przeszła bardzo dużo, by dziś być założycielem i CEO Barcelona International Business Club.

Daniel Razniewski, bo o nim mowa, stworzył niesamowitą sieć specjalistów wspierającą rozwój biznesu w Barcelonie. Sukcesy na jego koncie są niezliczone, zaś zaangażowanie w działania można wyłącznie podziwiać. Daniel jest osobą, która inspiruje i zaraża swoją pasją. Naturalnie spotkaliśmy się na kawę w Barcelonie stwierdzając jak bardzo internet i networking łączy.

Inną osobą, którą zapoznałam internetowo dzięki Radkowi to Magda Kay, która ma kilka biznesów online, które pozwalają jej na realizowanie swoich marzeń, a jednym z nich jest mieszkanie na Bali. Podcast z Magdą wiele uczy i przynosi korzyści merytoryczne, jeśli komuś zależy na realizacji swoich biznesowych celów. Jest to kolejna inspirująca osoba, którą Radek przedstawia w swoim podcaście: Dlaczego blogerzy nie zarabiają?

Coaching

Doskonale zdaję sobie sprawę z opinii na temat korzystania z coachingu. Natomiast dla mnie była to moc spotkań, która przypomniała mi również, ile już do tej pory osiągnęłam, ile zwyciężyłam przeszkód, by dziś być silniejszą i bardziej doświadczoną osobą. Kilka miesięcy współpracy z Radkiem, również dało mi możliwość zorientowania się na najważniejsze priorytety, na których chciałam się skupić. Fokusując się na tych najważniejszych sprawach, moje cele osiągnęłam jeszcze przed zakończeniem coachingu. Radek świetnie wskazuje silne strony, które warto wykorzystać w dalszych działaniach i nie ujmować sobie, by być skromnym. Ja wybrałam spotkania raz w miesiącu, by móc odpowiedzieć sobie na zadawane pytania przez Radka, ale również by móc zacząć działać systemem małych kroków. Dziś stwierdzam, że mimo wszystko częstsze rozmowy są lepsze, gdyż napędzają i szybciej można osiągnąć zamierzony cel. Nie mniej jednak, moje zadowolenie z rozmów naprowadzających z autorem podcastu “Lepiej Teraz” jest ogromne, a rozplanowane zadania realizuję po kolei. Warto więc skorzystać z pomocy specjalistów, by poukładać sobie pomysły, zwłaszcza zawodowe i zacząć je realizować.

Nowe biznesy

W taki oto sposób rozpoczęłam zmiany zwłaszcza biznesowe. Obecnie pracuję głównie zdalnie, skupiając się na rozwoju biznesów online, a przy okazji nadal się uczę od Radka (dzięki kolejnym odcinkom podcastu), od Pani Swojego Czasu, i naturalnie od Michała Szafrańskiego. Warto zaufać specjalistom, którzy prowadzą fantastyczne działania online, pomagając innym osiągać podobne cele. Jak się uczyć – to od mistrzów 🙂

 

post a comment