5 planów zawodowych na 2017 rok

5 planów zawodowych na 2017 rok

Mało w tym roku mam zaplanowane w kwestii rozwoju zawodowego, bo wygodna się zrobiłam. Mam fajnego klienta, dobrą wynegocjowaną stawkę, przebywam w słonecznym mieście, uczę się języków, planuję podróże, także 2017 rok będzie raczej kreatywnym i artystycznym rokiem.

Czasami jednak moja chora ambicja się odzywa i krzyczy… Mało, mało!

  1. Budowa blogu

Od kilku lat tylko mówię: będę miała bloga, założyłam bloga, chcę pisać o podróżach i … nic z tym nie robię. Ten rok ma to zmienić. Zgodnie z tym co Jason Hunt pisze, powinnam pisać często, zabieram się więc do akcji. Plan jest, pomysły są, czas je zacząć REALIZOWAĆ. Bez wymówek.

  1. Stworzenie Przedsiębiorstwa Społecznego

Jejku… ile ja pomysłów na PS mam to się już w mojej głowie nawet nie mieści, więc wszystko spisuję. Problem: warunki, które należy zrealizować budując Przedsiębiorstwo Społeczne. Czy uda mi się całą biurokrację przełknąć? OWES już pomaga, kwestią problematyczą jest pozyskania osób chętnych do pracy z moich terenów. Oj tak… to wcale nie jest takie proste!

  1. Ufundowanie stypendium jako KreArt

Pisałam już o tym w poprzednim poście, więc powielać nie będę.

  1. A może z czasem… stworzyć własną kafejkę?

Marzenie ściętej głowy. Może z czasem… Może wygrywając w totka, ale zapisane plany w 80% są do zrealizowania, no to zapisałam!

  1. Tworzenie własnej przestrzeni zainteresowań

Wpadł mi do głowy pewien plan związany z moją pasją, czyli podróżowaniem: strona o ciekawych i mazurskich miejscach do zwiedzenia (in progress) i stworzenie ciekawych przewodników dla turystów przybywających do Barcelony lub na Mazury.

Ale nie warto się tu rozpisywać, bo lepiej działać i dzielić się efektami pracy, o czym pisał nie raz Ludwik.