Współpraca

Witam Cię serdecznie na moim blogu, który powstał w zasadzie z egoistycznych powodów. Moim celem nie jest wyłącznie życie dziś i teraz… Moim celem jest pozostawienie po sobie znaczących porad i refleksji, pomysłów, pewnego dzieła, które może zainspirować zarówno dziś, jak i w przyszłości, innych do lepszego życia.

Podróżując, mieszkając w wielu krajach, mam podobne dylematy, z którymi spotykają się obywatele każdego państwa: z czego żyć, jak żyć, co mnie cieszy, a co jest dla mnie szczęściem. Pokazując moją drogę, wspieram innych wskazując możliwości wyjścia z każdej, nawet najcięższej sytuacji, być może poobijanym, ale z bogatszym o doświadczeniem i silniejszym o przeżycia.

Mój blog jest w zasadzie jeszcze młodym choć prosperującym tworem, który wierzę, że w niedługim czasie będzie poczytny przez osoby podobne do mnie, czyli osoby czujące się młodo, walczące o swoją przyszłość.

Do współpracy ze mną zachęcam każdego, gdyż myślę, że wszystko jest dla ludzi w odpowiednich ilościach i z poszanowaniem dóbr osobistych. Jeśli zależy Ci na moich zasięgach, metrykach, zapraszam do kontaktu: kontakt[@]kreatywnepodroze.pl